Ubytování ve znamení komfortu

Penzion Eder leží v obci Hůrka mezi Horní Planou a Černou v Pošumaví a můžete si zde užít klidnou dovolenou právě díky této lokalitě. Čekají vás útulné, nově vybudované pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV a Wi-fi pro připojením k internetu. Rodinná atmosféra dodá příjemný pocit klidu a možnosti relaxace.

Ubytování a pokoje

Ubytování v pokojích pro 3 až 4 osoby s možností přistýlky je součástí areálu. Pokoje se nesou v duchu rodinné atmosféry. Komfortní vybavení pokojů i areálu podpoří příjemný pobyt. Můžete využít služeb restaurace a na své dovolené si prostě odpočinout od vaření a úklidu.

V areálu se nachází velké dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou i houpačkami. Posedět můžete i na venkovní terase u restaurace a v klidu sledovat své děti. Další hřiště slouží na míčové hry nebo ping pong a nachází se v zahradě areálu. Zde je také přístřešek vhodný ke grilování i s udírnou a s posezením až pro 15 osob.

Poptávka ubytování

Pro poptávku na ubytování využijte náš formulář nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám poradíme, zodpovíme všechny vaše dotazy a pokoj případně rovnou zarezervujeme.

Restaurace a penzion Eder

Hůrka 20, Horní Planá

Telefon: +420 606 021 620
Email: Info.penzioneder@gmail.com